У Ковелі евакуювали з задимленого будинку 19 людей

29 жовтня близько 21-ої години трапилась пожежа в багатоквартирному житловому будинку в місті Ковелі на вулиці Тімірязєва. Мешканці відчули запах диму в під’їзді й одразу зателефонували до Служби порятунку «101». Про це інформує У ДСНС України у Волинській області.

imgsize

За 6 хвилин до місця події прибули чергові варти ковельських Державних пожежно-рятувальних частин № 4 та № 19 Управління ДСНС у Волинській області. У процесі розвідки з’ясувалося, що горить підсобне приміщення у підвалі, а отруйний дим заповнив усю сходову клітку будинку. Проведення пожежно-рятувальних робіт відбувалося одночасно у трьох напрямках: 7 дорослих мешканців та 5-х дітей рятувальники евакуювали по сходовій клітці, а 2-х дітей і 5-х дорослих з другого та третього поверхів будинку врятували за допомогою автодрабини та висувної драбини. Усіх громадян направили на огляд до співробітників медичної служби. Стан потерпілих задовільний.

 

У складі ланки газодимозахисної служби бійці ДСНС здійснили гасіння пожежі у підвалі потужними водяними стволами і о 21:45 вогонь був локалізований, а за двадцять хвилин лихо приборкали остаточно. Причина пожежі встановлюється.