КЕРІВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ВІДВІДАЛИ БІЙЦІВ РОТИ «СВІТЯЗЬ» НА СХОДІ

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, генерал поліції третього рангу Петро Шпига та його заступник, підполковник Сергій Козак відвідали бійців роти особливого призначення «Світязь», які несуть службу й забезпечують правопорядок у зоні проведення антитерористичної операції. Вони ознайомилися з побутовими умовами правоохоронців та передали їм допомогу.

unnamed28
Про це інформує прес-служба волинської поліції.

«Наші земляки належним чином забезпечують правопорядок і виконують усі поставленні завдання. Бійці спецпідрозділу пройшли «Іловайський котел» і бої під Волновахою. На їх прикладі можна виховувати покоління українців. Висловлюю щиру подяку та повагу кожному бійцеві. Зичу захисникам міцного здоров’я, сили та витримки», – зазначив Петро Шпига.

Керівники волинської поліції поспілкувалися з бійцями, ознайомилися з умовами їх проживання та передали спецпризначенцям продукти харчування та іншу допомогу.

Добровольчий підрозділ – рота патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» Головного управління Національної поліції у Волинській області був створений в червні 2014 року. Першим командиром «Світязю» був Олександр Фацевич, потім роту очолював Сергій Козак, а нині обов’язки командира виконує В’ячеслав Моніч.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3)