Волинянин, який утримував цілий склад з контрабандою, відбувся штрафом

Житель Володимир-Волинського утримував у місті цілий склад з контрафактним товаром – алкогольними та тютюновими виробами.

Під час спецоперації, яку 25 липня цього року проводили працівники Управління захисту економіки спільно з СБУвцями та прикордонниками, було викрито цілий канал виготовлення та збуту підакцизної продукції.
top-photo-2
Тоді ж «на гарячому» попався і цей чоловік. Під час обшуків у нього виявили 195 000 пачок цигарок та 3 300 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв.

За незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності.

Проте до суду обвинувальний акт надійшов разом з угодою про визнання винуватості, відповідно до якої обвинувачений цілком визнає свою вину, погоджується на призначене покарання та буде позбавлений можливості оскаржувати вирок суду в апеляційному порядку.

Відтак, Володимир-Волинський міський суд затвердив угоду між прокурором та обвинуваченим та призначив йому покарання у виді 17 000 гривень штрафу.