Через шкідників рожищенську кукурудзу не повезуть у Китай

При обстеженнях посівів на виконання протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю, сої, кукурудзи з України до Китаю, а також діагностики відібраних зразків у фітосанітарних лабораторіях, виявлені види шкідників, хвороб і нематод, що заборонені до ввезення в Піднебесну.

t_1_zea_mais_naturalist_if_ua

Шкідників та збудників хвороб виявили в посівах кукурудзи у Волинській області (Рожищенський, Луцький район) на площі 505 га, а також у Тернопільській (в Кременецькому, Лановецькому та Борщівському районах) на площі 2,7 тис. га та у Хмельницькій області (у Віньковецькому, Волочиському, Хмельницькому, Красилівському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Старосинявському районах) на площі 927,9 га. Про це пише «Експрес».

За даними Держпродспоживслужби, на територіях, де виявлено збудники карантинних захворювань, відповідно до вимог вітчизняного фітосанітарного законодавства, запроваджується карантинний режим. «Усі господарства, на полях яких виявлені шкідливі організми, були повідомленні про результати перевірок і експертиз. Їм було відмовлено в майбутньому експорті зерна з заражених площ (як таким, що не відповідають протоколам фітосанітарних та інспекційних вимог КНР щодо кукурудзи, ячменю і сої)», — інформує Держпродслужба.

джерело http://rozhyshche.rayon.in.ua/