Не можна два роки сидіти в окопах, – військовий із Волині

Українські військові два роки стоять на місці, щодня втрачаючи бойових побратимів. Хоча армія має рухатися – наступати або відступати.
top-photo-5Про це розповів волинський військовий Микола Бернадський, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.Горохівчанин Микола Бернадський воював на сході в лавах батальйону «Волинь». З передової чоловік повернувся рік тому. Про Дебальцеве і Горлівку, які довелося захищати від загарбників, Микола згадує неохоче. Після демобілізації підписав контракт. Наразі працює начальником відділення у Горохівському районному військовому комісаріаті.

Микола Бернадський разом з іншими військовослужбовцями проходить реабілітацію на базі санаторію «Пролісок». Чоловік зазначає, що такі заходи украй потрібні для демобілізованих бійців. Вони допомагають відволіктися від буденності та зібратися з думками.

«Наша армія деградує. Ми два роки стоїмо в окопах. Армія має рухатися – або наступати, або здаватися. Стояти на місці, щодня втрачаючи хлопців, неправильно. І це не лише моя думка», – запевняє Микола Бернадський.

Проте військовослужбовець додає, що деякі зрушення таки є: «Дуже хороший крок – створення контракту. Це заохочує людей іти до війська, адже в останні хвилі мобілізації добровольців було мало».