Проти засновника Facebook порушили справу через мову ворожнечі

У Німеччині прокуратура Мюнхена почала розслідування проти засновника Facebook Марка Цукерберга через відмову видаляти дописи з мовою ворожнечі,- повідомила «Європейська правда» з посиланням на видання Spiegel Online.
top-photo-9Під слідством також перебувають головний операційний директор Шеріл Сандберг, директор з європейської політики Річард Аллан та Єва-Марія Кіршзіпер, яка очолює берлінський офіс Facebook.

Розслідування було ініційоване після того, як баварський адвокат повідомив в поліцію про компанію, звинувативши керівництво Facebook в тому, що воно дозволяє, щоб расизм, заперечення Голокосту та погрози насильства залишалися у мережі без наслідків. Зокрема, йдеться про серію дописів, про які було повідомлено компанію, але які не були видалені.

Видання зазначило, що у Німеччині Facebook зобов’язаний видаляти весь контент, про який було повідомлено, що він містить мову ворожнечі.

Попередня кримінальна справа проти Цукерберга ще на початку року провалилася після того, як прокурори заявили, що не можуть здійснити розслідування, оскільки обвинувачений не проживає в рамках німецького правосуддя.