На Волині афганець-нелегал перепливав річку на надувному крузі

На Волині прикордонники затримали афганця на надувному крузі та виявили у поїзді нелегала із Гани.

a17af6d5e6f0b895bb670752ad3e793ebc0a8c79
Порушника, який вплав пробирався із Польщі в Україну, затримали прикордонники відділу «Новогрузьке» Луцького загону, – повідомили у прес-службі загону.

Чоловіка у мокрому одязі затримали неподалік річки Західний Буг за кілька сотень метрів від кордону. На собі чоловік, який назвався громадянином Афганістану, ніс гумовий круг. Із документів при собі «плавець» мав довідку на тимчасове проживання в Німеччини.

Зі слів затриманого стало відомо, що в Україну він прямував нібито з метою відвідування коханої дівчини, яка проживає у Києві. Громадянина Афганістану затримано до 3-х діб для встановлення обставин правопорушення, складено протокол за ст. 204-1 КУпАП.

Крім того, прикордонники Луцького загону сьогодні вночі виявили чужий документ, по якому порушник прямував через пункт пропуску «Ягодин».

Прикордонники встановили, що закордонний паспорт громадянина Бельгії, який надав пасажир поїзда, що їхав до Варшави, не належить пред’явникові. Також попередньо було встановлено, що чоловік є громадянином Гани. Наразі для встановлення особи його затримано терміном на 3 доби.