Активіст: У Луцьку затримали опера п’яним за кермом

У Луцьку зупинили авто, який в п’яному стані кермував оперуповноважений Олег Занюк, – каже активіст Олександр Ніколайчук.
top-photo-16Про це він написав у Facebook.

Публікуємо допис активіста без змін і правок:

Оперуповноважений Занюк Олег Анатолійович, цілий заступник начальника карного розшуку Ківерцівського ВП у Волинській області, сьогодні вночі, 06.11.2016 року, виконуючи надважливе завдання державного значення, ну просто не міг не перебувати п’яним за кермом автомобіля.

Зірвалася б безпрецедентна операція усього його життя та цілого Ківерцівського райвідділку по відпрацюванню злочинної схеми та по затриманню особливо небезпечного рецидивіста.

А тепер про серйозне. Коли дисциплінарно буде покараний перший волинський міліціонер за п’янку за кермом? Так, міліціонер. Бо після проходження 15 лютого 2016 року цим нехорошим чоловіком переатестації та поблажливого ставлення до оперів, багато хто із них так і не став поліцейським у дійсному, а не бутафорному, сенсі цього слова.

Чи суспільству і надалі розповідатимуть байки та нав’язуватимуть позицію, що справжнього хорошого опера мінімум сім років потрібно ростити? Наприклад я у це вже давно не вірю…