Фірмі-підряднику у Володимирі заборонили класти асфальт

Підрядній організації «Аміла» заборонили укладати асфальт у Володимирі-Волинському.
top-photo-5
Про це повідомив міський голова Петро Саганюк 8 листопада, ‒ пише Буг.

Як зазначив Саганюк, 7 листопада на обласному рівні була зібрана нарада та вирішено, що для проведення ремонтних робіт підрядна компанія «Аміла» візьме субпідрядника, який вкладатиме асфальтне покриття.

«Я в суботу зранку проїхався подивився, то мене почали «чорти брати». Знайшов керівництво «Аміли», знайшов губернатора, переговорив з Ігорем Володимировичем (Гузем, – ред.). Ми підняли все, що можна. Вчора я також мав розмову з губернатором, з Ігорем Гузем, ми наробили «тарараму» такого, що лист пішов в «Укравтодор» у Київ, до губернатора, до нардепа офіційний тож відправили. І вчора в області було засідання в ОДА. Десь після 20-ї години дзвонить мені Іван Мирка (начальник департаменту інфраструктури області, ‒ ред.), що прийнято рішення про заборону «Амілі» класти асфальт, а зобов’язали взяти субпідрядника, який зможе якісно положити асфальт», – зазначив Петро Саганюк.

Також мер додав, що субпідрядну організацією може стати «Магістраль» із Луцька або ж організація з Ковеля. Протягом двох днів мають визначити субпідрядника та продовжуватимуть ремонт вулиці Ковельської.

Нагадаємо, що 4 листопада ввечері підрядна організація завершила роботи на другому відрізку вулиці. Водночас, вже зранку 5 листопада відремонтовану ділянку розкритикували водії та пішоходи. Незадоволення висловили і представники місцевої влади.

Учора, 7 листопада, робітники знімали щойно покладений асфальт.