На Волині зібрано майже 3 мільярда гривень податкових платежів

З початку року на Волині зібрано 2,8 мільярда гривень податкових платежів.

%d0%b1%d1%8e%d0%b4%d0%b6%d0%b5%d1%82
Сума сплачених волинськими платниками податків до бюджетів всіх рівнів перевищує минулорічні показники на 42,6 відсотка, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Додаткових 846,1 млн. гривень податків до факту надходжень минулого року свідчать про більш ефективні процедури адміністрування платежів, над чим органи ДФС працюють постійно, та є прямим результатом заходів у напрямку детінізації економіки», – прокоментувала ситуацію зі сплатою податків начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, вагомого позитиву в динаміці податкових платежів вдається досягати завдяки високій податковій культурі більшості платників податків та постійному конструктивному діалогу фахівців ДФС з представниками відповідального бізнесу.

«Сьогодні органи ДФС системно працюють над зручними для платників електронними сервісами, приділяють максимум уваги індивідуальному консультування з питань податкового законодавства та надають адмінпослуги досить високого рівня. Як служба, що прагне будувати свою роботу згідно з європейськими вимогами, ми розуміємо, що від якості обслуговування платників податків безпосередньо залежить стан податкових надходжень», – підсумувала Світлана Савчук.

джерело http://www.volynpost.com/