Луценка просять перевірити, як ремонтує дороги фірма волинського депутата

Нардеп Ігор Гузь звернувся до Генпрокуратури з проханням перевірити ремонт двох ділянок дороги на трасі Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – Кременець.
top-photo-7Ці роботи здійснювала фірма «Аміла», яку пов’язують із депутатом облради Романом Микитюком, – повідомляє Буг.

Звернення нардепа стосується ремонту вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському та вулиці Володимирської у Любомлі. Тендер на понад 11,2 мільйона гривень, виділених за рахунок державної субвенції, виграла підрядна фірма з Турійського району «Аміла».

У Володимирі-Волинському, як і в Любомлі, на хід робіт, темп та якість були постійні нарікання зі сторони місцевої влади та громадськості. Однак представники місцевої влади постійно наголошували, що не можуть вплинути на ремонт зазначених відрізків вулиць, адже це дороги державного значення і розпорядником є «Укравтодор».

Після численних публікацій у пресі 8-го листопада «Амілі» заборонили вкладати асфальтне покриття на вулиці у Володимирі-Волинському.

Ситуацію на контролі тримає народний депутат Ігор Гузь. котрий неодноразово приїздив на інспекцію та звертався до власників підрядної організації провести ремонт «совісно». Однак, політик надіслав лист Генеральному прокурору України Юрію Луценку, де просить взяти на контроль подальший хід ремонтних робіт, а також провести перевірку вже виконаних.

Луценка просять перевірити, як ремонтує дороги фірма волинського депутата

Луценка просять перевірити, як ремонтує дороги фірма волинського депутата