У ЛУЦЬКУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМУ РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗДОМНИХ

Ініціаторами даного обговорення були заступник міського голови Сергій Григоренко спільно з директором департаменту соціальної політики міської ради Тетяною Книш. На засідання “круглого столу” були запрошені ті, хто має безпосереднє відношення до проблеми соціально незахищених верств населення — керівники відповідних структурних підрозділів міської ради, медичних закладів Луцька, представники благодійних фондів та патрульної поліції.

dscn6671

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Сергій Григоренко повідомив, що зараз актуальною є проблема реєстрації бездомних громадян, але нині напрацьовується законопроект, який може її вирішити. “Оскільки це ще законопроект, то до нього можна вносити зміни та пропозиції, то ж сьогоднішня зустріч є дуже актуальною для міста”, — сказав він.

Тетяна Книш повідомила, що у Луцьку діє територіальний центр соціального обслуговування населення, який надає ряд послуг для бездомних або соціально незахищених громадян. Також велику допомогу надає Волинський обласний благодійний фонд “Переображення”, який дає людям, що позбавлені засобів на існування можливість поїсти та переночувати. Андрій Стецун, виконавчий директор благодійного фонду зазначив, що необхідно акцентувати увагу на осінньо-зимовому періоді, адже саме тоді виникає загроза для здоров’я та життя таких категорій громадян. Також він повідомив, що їхній центр допомоги не має можливості приймати осіб на цілодобове перебування, а лише на ночівлю, то ж це питання треба негайно вирішувати.

Тетяна Книш сказала, що метою сьогоднішнього “круглого столу” є заклик до співпраці, аби всі хто пов’язаний з цією проблемою, чи просто небайдужі, максимально долучалися до її вирішення. Особливо уважними до даного питання потрібно бути патрульній поліції, адже вони постійно стикаються з цим у ході роботи. Директор департаменту соціальної політики наголосила на важливості тіснішої співпраці патрульної поліції і департаменту соціальної політики, бо разом легше дійти до конструктивного вирішення проблеми. У свою чергу, представник патрульних зазначив, що необхідно провести спільні навчання патрульних та працівників соціальних служб.

Проблеми соціально незахищених громадян є актуальними, то ж до їх вирішення повинні долучатися всі, щоб разом допомогти тим, хто цього потребує.

36403_1

джерело http://volyninfo.com/