У Луцьку продовжать роздавати посвідчення для безкоштовного проїзду

Інваліди, члени сімей військовослужбовців та представники пільгових категорій отримають посвідчення для безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Про це йшлося сьогодні, 18 січня, під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, – повідомляє «Волинська правда».
Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду розповів начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк. За його словами, пільгові посвідчення видаються терміном на 1 рік за рішенням комісії.

Протягом минулого року такі посвідчення отримали близько 250 осіб. Із початку 2017 року пільгові посвідчення отримають ще 6 осіб, однак документи на безкоштовний проїзд видаватимуть протягом всього поточного року.

До того ж незабаром пільги на проїзд отримають голови первинних ветеранських організацій Луцької міської організації ветеранів України, інспектори департаменту муніципальної поліції, працівники сектору превенції Луцького відділу поліції та члени сімей військовослужбовців, призваних на військову службу по мобілізації та члени сімей загиблих військовослужбовців-учасників АТО.