На Волині відбувся чемпіонат із лижного туризму (ФОТО)

16-17 січня 2017 року на Волині відбувся 6-й відкритий Чемпіонат області серед юнаків з лижного туризму, організований управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.
Волинь – одна з небагатьох областей, яка проводить такі змагання, незважаючи на те, що далеко не гірськолижна, і має хороші традиції у розвитку даного виду спорту. Збірні команди Волині – як дорослі, так і дитячі – одні з найкращих в Україні.

На змагання, які вже традиційно відбуваються на базі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» у с.Гаразджа Луцького району, прибули 10 кращих команд туристів-лижників, в тому числі і з сусідньої Рівненської області.

На урочистому відкритті спортсменів привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та директор Рівненської обласної станції юних туристів Василь Григор.

У перший день спортсмени долали довгу дистанцію «Лижного маршруту». Для подолання маршруту спортсменам потрібно було пройти понад 4 км лісовим масивом с.Гаразджа, орієнтуючись по карті, а також продемонструвати свої вміння і навички у доланні різних технічних та лижних етапів.

Серед хлопців найкращі результати показали: Дмитро Охоцький (Ківерцівський район), Деонисій Семенюк та Максим Патута (Луцький район). Серед дівчат найкращу майстерність другий рік поспіль показала Софія Варинюк (Луцький район), Інна Коріун та Анастасія Приходько з Рівненської області.

Другого дня учасники змагались на командній «Смузі перешкод», яка включала в себе різноманітні підйоми, спуски, траверси. Найкращі результати показали спортсмени Луцького району, другими фінішувала команда Рівненської станції юних туристів, а замкнули трійку лідерів вихованці Ківерцівської станції юних туристів.

За підсумком двох дистанцій переможний кубок Чемпіонату Волині з лижного туризму дістався юним туристам Луцького району, які і будуть захищати честь області на Кубку України в кінці січня на Закарпатті. ІІ місце вибороли спортсмени Рівненської станції юних туристів, і ІІІ – у Ківерцівської станції юних туристів. Переможці отримали грамоти, дипломи, медалі та кубки.