У Луцьку покажуть легендарну французьку виставу

25 квітня о 19:00 на сцені Драмтеатру покажуть легендарну комедію на дві дії «Боїнг-Боїнг».

«Боїнг-Боїнг» – легенда французького театру минулого століття. П’єса Марка Камелотті увійшла в книгу рекордів Гіннеса, поставлена ​​в 60 країнах світу.

«Боїнг-Боїнг» – комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Непорозуміння, що виникають, призводять до нескінченно смішних ситуацій.

«Боїнг-Боїнг» – одна з легенд французької театральної культури другої половини 20-го століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як «Шербурзькі парасольки» або «Дівчата з Рошфора».

Вперше «Боїнг-Боїнг» поставили в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin». З тих пір п’єса з незначною перервою йшла в Парижі до 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»).

У всьому світі «Боїнг» зіграли більше 18000 раз у 55 країнах світу.

В головних ролях: Євген Паперний, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна, Христина Сінельник, Аліна Безуханич.

Квитки можна придати в касі драмтеатру та барі «П’яТниця». Ціна – від 90 гривень. Довідки за телефонами: 095 610 11 94 та 72 54 60.