ЛУЦЬКІ КАФЕ ТА МАГАЗИНИ ПЕРЕВІРЯТЬ НА СПЛАТУ ПОДАТКІВ

 

Виконком Луцької міської ради ретельніше перевірятиме, чи платять підприємці податки та, скільки людей там працює. Так вирішили робити під час надання дозволів на функціонування барів та кафе у вечірній та нічний час.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 18-го січня.

Зміни вирішили внести після того, як Луцький міський голова Микола Романюк повідомив про факт, коли підприємець 5 років поспіль здавав пусті декларації про доходи й не платив податків.

«Був випадок, коли прийшов у ЦНАП чоловік й розпочав свариться, що 20 хвилин в черзі стоїть. Він дорікав, що тут люди працюють на його податки. А коли директор департаменту Лариса Карп’як перевірили, які ж він податки сплачує, то виявилося, що підприємець жодної копійки не заплатив за 5 років. Він рахувався як підприємець та здавав пусті декларації. Тому на кожне засідання виконкому по кожному суб’єкті підприємницької діяльності потрібно подавати офіційну кількість працюючих, середню зарплату й суму сплачених податків», – наголосив градоначальник.

Також під час засідання члени виконкому ухвалили низку дозволів щодо роботи закладів громадського харчування та магазинів у вечірній та нічний час. На розгляд винесли близько 20 закладів.