Помічника волинського нардепа, якого взяли на хабарі, бачили у ВР

Помічника волинського депутата Юрія Савчука Петра Яремчука, якого нещодавно затримали на отриманні хабара, помітили сьогодні у Верховній Раді.

Про це в себе на сторінці у Facebook написав помічник депутата Тетяни Юзькової Костянтин Проскурко.

«Тільки що у Раді побачив помічника одного з народних депутатів з Волині Петра Яремчука, якого два тижні тому піймали на отриманні хабара в особливо великих розмірах. При цьому, були вилучені мічені купюри з його відбитками», – розповідає Проскурко.

«Думав, що ще довго його не побачу, але, очевидно, українське кривосуддя вважає інакше!» – додає він.

Нагадаємо, військова прокуратура Львівського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області Національної поліції затримали помічника Юрія Савчука під час отримання хабара обсягом 140 тисяч гривень.

«Про це затримання я дізнався сьогодні вранці. Петро Яремчук був прийнятий за документами до мене помічником лише 26 грудня. Він ще не отримав від мене посвідчення помічника народного депутата. Хочу сказати, що перед законом всі рівні, тому ця людина, якщо її злочин доведуть, повинна понести покарання. Тільки за документами він прийнятий на роботу, за реєстрацією ВР. Він не отримував від мене посвідчення, він не брав участі ні в якій діяльності в роботі на сьогоднішній день», – прокоментував тоді Савчук.