Суд не поновив на посаді керівника волинського лісгоспу

Керівника СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Сергія Вовка, який наніс збитків лісгоспу на понад 8 мільйонів гривень, суд не поновив на посаді.

Таке рішення Камінь-Каширський районний суд виніс 19 січня, – повідомляють у прес-службі ВОУЛМГ.

Відповідно – незадоволеними лишилися і вимоги позивача щодо виплати грошової компенсації, про поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, –

Нагадаємо, що судова тяганина у цій справі розпочалася ще в липні минулого року. Звільнений директор вирішив оскаржити у суді наказ Держлісагентства про розірвання із ним трудового договору, незважаючи на те, що перевірка фінансово-господарської діяльності цього підприємства, яка й стала причиною такого рішення, показала численні порушення у роботі.

Тоді, крім іншого, було зафіксовано факти самовільних рубок деревини на мільйонні суми, завищення собівартості деревини, яку відпускали іншим підприємствам, безпідставного списання техматеріалів та нарахування заробітної плати.

Загальна сума завданих державі збитків при цьому становить понад 8 мільйонів гривень. За результатами вивчення матеріалів перевірки тоді було розпочато досудове розслідування відразу в двох кримінальних провадженнях: за службову підробку та службову недбалість.

Але позивача це не спинило. Він аргументував тим, що на кожному підприємстві можна знайти порушення у роботі, тож навіть такі виявлені «недоліки» не є причиною для звільнення.

Суд ретельно вивчав матеріали справи. До численних судових засідань залучалися представники третіх сторін, досліджувалися результати перевірки Волинського ОУЛМГ.

Підсумком стало відповідне рішення, винесене 19 січня. Звісно, суд першої інстанції залишив за позивачем право оскаржувати його в апеляційному суді.