Волинський волонтер закликає атошників не мовчати

Волонтер Василь Нагорний написав заклик до військових з закликом не мовчати, коли порушують їхні права.
Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

“Хлопці, атошники. Останні звернення вказують на те, що основна ваша проблема, це ви самі. Вірніше, ваше мовчання.

Інколи треба просто відкрити рота і цензурно чи нецензурно дати відсіч нахабі або покликати на допомогу. І не зважайте на його посаду і гаманець. Пам’ятайте, що за вами стоять сотні атошників, волонтери, які болюче реагують на несправедливість.

І якщо якась морда пузата змушує вас на роботі в 20 градусний мороз ремонтувати службову машину на вулиці і ви потрапляєте після цього в шпиталь, то вкладіть наступного разу цю морду пузом в сніг і гукніть побратимів на допомогу…

Ви достатньо намерзлись в окопах, щоб ще тут знущались. А якщо якась розпашіла пика каже, що вішає на вас всю недостачу — тільки за те, що ви вирішили перевестись на іншу роботу, то знову таки відкрийте рота і поясніть, що у вас є захист, ваші ж побратими, які прийдуть і знайдуть недостачу в триповерховому особняку морди Що? Погрожує поліцією?

Так напишіть зустрічну заяву по факту шахрайства і вимагання коштів. Що ? Поліція не буде йти проти нього? Хлопці, і в поліції, крім липових “убедешників”, є справжні учасники бойових дій. Переконався, що разом ви сила. Все вирішується. Єдине, тільки не мовчіть….”