На Волині п’яна мати винесла двох дітей замерзати на вулиці

Додому нетверезу жінку разом дітьми доставили патрульні.

У Луцьку патрульні врятували від обмороження двох маленьких хлопчиків, яких мати вивела на прогулянку і зовсім забула про дітей, переключивши свою увагу на алкоголь.
“Про п’яною матері з дітьми патрульним повідомили підлітки, які випадково помітили двох нетверезих жінок. Молодша з них, на вигляд близько 25 років, була з двома хлопчикам у віці близько двох років і близько місяця. Діти дуже сильно змерзли”, – повідомляє патрульна поліція Луцька.


Жінки були настільки п’яні, що ледве трималися на ногах. При цьому, вони вели себе неадекватно, не підпускали інспекторів до дітей, не хотіли повідомляти, де живуть.
На місце події викликали швидку допомогу, оскільки старшій жінці стало погано. Одному з поліцейських вдалося висмикнути телефон у молодшої жінки, і зв’язатися зі свекрухою, яка швидко приїхала за нею.
Патрульні викликали на допомогу ще один екіпаж, і розвезли жінок по домівках. Про подію повідомили в відповідні соціальні служби.
Нагадаємо, нещодавно у Рівному біля автовокзалу перехожі помітили дитячу коляску, біля якої довгий час не було дорослих.