«LUTSK NIGHT CINEMA» ВІДКРИВАЄ СЕЗОН НЕЗВИЧАЙНИМ КІНО

Уже цієї суботи, 28 січня, о 21:00 у приміщенні антикафе «Inner Space» команда «Lutsk Night Cinema» проведе свій перший кіноперегляд у 2017 році. Про це повідомили організатори.

Суботньої ночі кіномани дивитимуться кінострічки та мультфільми режисера Тіма Бертона. Вхід на захід відбуватиметься за попередьною реєстрацією. Отож зареєстровані учасники, підтвердивши свою участь, потрапляють на захід відповідно до сформованого списку. Кількість місць обмежена.

Вибір такого нетипового режисера команда мотивує тими шедеврами, які він створив. Серед них: «Чарлі та шоколадна фабрика», «Едвард руки-ножиці», «Аліса в країні чудес», «Труп нареченої» та «Ед Вуд». Окрім того, команда обіцяє цього року ще більше приємно дивувати своїх глядачів, адже саме цього року проекту «Lutsk Night Cinema» виповниться п’ять років. Організатори обіцяють багато креативних ідей, цікавих кінопоказів, розіграшів та новинок.

На суботньому кінопоказі можна буде отримати ще й корисний спортивний подарунок. Також на глядачів, як завше, чекають кава, чай і смаколики. Орієнтовно захід завершиться о 6 годині (ранку). Детальніше про захід, реєстрацію та інше можна дізнатися на сторінці заходу: https://vk.com/tim_burton_night.

Нагадуємо, що проект «Lutsk Night Cinema» пропагує здоровий спосіб життя, тому приносити, розпивати спиртні напої, курити заборонено. Також є правила, яких організатори заходу просять дотримуватися всіх присутніх.

Організатори заходу просять не забувати брати із собою теплі шкарпетки, покривала, їжу та все, що необхідно для комфорту глядачів, окрім алкогольних напоїв та інших заборонених речовин та речей.