ДЕПУТАТ ЛУЦЬКРАДИ ПРИДБАВ «ПАЛЬОНКУ», АБИ ЗАФІКСУВАТИ НЕЗАКОННУ ТОРГІВЛЮ

Біля заводу ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» уже тривалий час ведеться незаконна торгівля алкоголем невідомого походження.

Про це йшлося сьогодні, 25 січня, під час засідання сесії міськради.

Депутат Микола Яручик нагадав, що нещодавно він озвучував запит стосовно незаконної торгівлі, яка набуває все ширшого і потужнішого оберту біля заводу ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна».

Відповідь усіх служб і органів, на яких він подавав запит, була позитивна, обіцяли провести рейди і закрити цю проблему. Однак за інформацією одного із журналістів інтернет-видання «Волинські новини», біля цього підприємства під час перезмінки не тільки процвітає незаконна торгівля, а й торгівля горілкою власного розливу, в народі так званою «пальонкою».

«Хочу повідомити, що приїхавши під час перезмінки до «Кромберга», я побачив міні-ринок, де є все – від продуктів харчування до речей побутового характеру, – повідомив Яручик у своєму запиті. – Звісно, я вирішив перевірити, чи торгують там ще й спиртом невідомого походження, розведеним водою. Хочу повідомити, що мені вдалося придбати особисто за 30 гривень у скляній зеленій пляшці з-під мінеральної води горілку невідомого походження. Придбаний сурогат знаходиться у представниці інтернет-видання».

Депутат зафіксував на фото та відео автомобіль, з якого велась ця торгівля. Яручик попросив начальника фіскальної служби області та начальника поліції області звернути на це увагу та припинити цей безлад.

Колеги підтримали його запит.