Голова Луцької РДА Ігор Ярмольський не з’явився на судове засідання про «благодійні» внески за земельні ділянки

Колишній голова Маяківської сільської ради та нинішній голова Луцької РДА Ігор Ярмольський не з’явився на судове засідання, у якому мав свідчити про збір благодійних внесків у сільській раді за отримання земельних ділянок.

Дільничний інспектор вручає повістку в суд голові Луцької РДА Ігорю Ярмольському. Фото активістів «Автомайдан-Волинь». 

«Четверта влада» писала про те, що за головування Ігоря Ярмольського у Маяківській сільській раді громадяни сплачували благодійні внески, щоб отримати земельні ділянки. Згодом новоборана голова села Олена Твердохліб виявила, що оплачені мешканцями гроші, 120 тисяч гривень, не надійшли до каси сільської ради і поскаржилась у поліцію та прокуратуру. Наразі ця справа слухається у суді – підсудною є тодійшій касир сільради Оксана Шумерук, а колишній сільський голова Ігор Ярмольський виступає свідком.

Правоохоронцям довго не вдавалось повідомити голову РДА про судове засідання – він не брав слухавку і не відчиняв ворота до помешкання. Дільничному допомогли активісти Автомайдану і дочекались Ігоря Ярмольського біля будинку вранці 24 січня, напередодні судового засідання.

Однак пан Ярмольський все таки не з’явився у суд, а надіслав письмове повідомлення, у якому вказав поважні причини на роботі – заходи, заплановані у райдержадміністрації, та підготовку до колегії. Однак на сайті Луцької РДА у переліку заходів на 25 січня не вказано жодного заходу, у якому бере участь пан Ярмольський:

Не з’явилась на судове засідання і підсудна Оксана Шумерук. Її захисник повідомив, що вона хвора і надасть суду необхідні документи.

Представник Княгининівської (Маяківської – до перейменування) сільської ради, що є потерпілою стороною, адвокат Віктор Дягель вважає, що заходи РДА не є достатньою підставою, щоб не з’явитись на судове засідання і попросив суддю, аби свідка Ігоря Ярмольського повторно викликали на засідання.

Суд постановив відкласти розгляд справи у зв’язку з відсутністю підсудної та повторно викликати на судове засідання свідка Ярмольського Ігоря Петровича. Судове засідання перенесли на 15 лютого.