НА ВОЛИНІ ОБИРАЮТЬ КЕРІВНИКА «ІНВАСПОРТУ»

У Волиньраді розглядають кандидатури на посаду начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Про це йшлося під час «освітньої» комісії облради 26 січня.

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук розповіла, що наразі посада керівника «Інваспорту» є вакантною. Протягом місяця претенденти на неї подавали свої заяви та документи. Утім, надійшли заяви лише від двох осіб – виконувача обов’язків начальника «Інваспорту» Віктора Галана-Влащука та тренера з дзюдо, методиста Богдана Кулика.

Тож під час депутатської комісії заслухали позиції обох кандидатів. Віктор Галан-Влащук розповів, що з 2006 року працює у цій сфері, а з 2016 року – на посаді виконувача обов’язків. «За цей період достатньо зроблено, щоб підняти рівень «Інваспорту». Утримано стрілецький тир, приміщення для тренажерного залу, закуплено тренажери. Вирішується питання ремонту приміщення. Запроваджено введення електронної бухгалтерії», – розповів він. Чоловік також додав, що в «Інваспорті» зараз працює фаховий колектив, від якого він має підтримку. Щодо пріоритетів майбутньої діяльності зауважив, що головне – підготовка спортсменів до участі у Паралімпійських іграх.

Натомість Богдан Кулик розповів, що з 2012 року у сфері інвалідного спорту. Починав водієм, сьогодні ж – методист і тренер з дзюдо. У його баченні – удосконалення тренувань дітей, залучення районних відділень і створення нових. «Луцьк і прилеглі до Луцька райони вичерпали себе. Я був в Австрії, мав досвід спілкування з такими організаціями, як у нас. Вони там виносять на вулицю той інвентар, який у нас вважається нормальним. Треба створювати міжнародні стосунки з такими організаціями», – сказав він.

До слова, підтримати Богдана Кулика прийшли його колеги та вихованці, які запевнили, що чоловік – господар і зуміє керувати організацією.

Зрештою ж, члени комісії більшістю голосів таки підтримали кандидатуру Галана-Ващука. Остаточне ж рішення прийматимуть під час сесії облради.