Дев’ятнадцята сесія Ковельської міської ради не відбулась

Дев’ятнадцята сесія міської ради не відбулась. Депутати не змогли затвердити порядок денний, – повідомили на сайті Ковельської мерії.

На початку роботи обранці громади озвучили запити та звернення. З-поміж іншого Юрій Міцура, за дорученням працівників дошкільних та позашкільних закладів освіти, попросив розглянути можливість щодо підвищенняя їм заробітної плати за рахунок міського бюджету, адже з 1 січня такі привілеї отримали лише педагоги шкіл. Міський голова Олег Кіндер повідомив, що за його дорученням це питання уже вивчається відповідними структурними підрозділами.

Андрій Мілінчук вважає за доцільне передбачити уже з другого кварталу кошти на допомогу в оплаті за комунальні послуги сім’ям загиблих ковельчан на сході України. З цим  до нього звернулись дружини Героїв.

З метою контролю ефективного використання бюджетних коштів депутати Геннадій Кіндер та Олександр Місяць попросили надати інформацію щодо придбаної техніки у минулому році для комунальних підприємств міста.

Прозвучало і колективне звернення від депутатів Ігоря Пініса, Сергія Кошарука, Вадима Ткачука, Олександра Місяця про недопрацювання комунальних служб міста під час снігопадів. У зв’язку з цим вони вимагають звіту про проведену роботу від відповідальних за це осіб на наступній сесії.

Галина Стасюк клопотала про будівництво вбиральні в центральному парку та облаштування доріжки від школи мистецтв до вулиці Театральної.

З пропозицією про об’єднання громади Ковеля з іншими  територіальними громадами для розширення меж міста від імені громадської ради при міській раді виступив заступник голови цього дорадчого органу Ігор Верчук.

Також він передав пропозицію від ГО «Майдан Гідності» щодо перенесення стели загиблим землякам на сході України з меморіалу Слави до пам’ятника борцям за волю України та встановлення там стенду Героїв Небесної Сотні.

Обранців громади цікавили питання благоустрою міста, фінансування. Всі запити та звернення будуть розглянуті в установленому порядку.

Надалі депутати почали обговорювати порядок денний. Для його затвердження не вистачило голосів. Міський голова змушений був оголосити  перерву пленарного засідання.

Про час продовження дев’ятнадцятої сесії міської ради буде повідомлено додатково. Відповідно до тимчасового Регламенту вона має відбутись впродовж двох тижнів за розпорядженням міського голови.