«Він не підкинутий і не залишений», – завідувач відділення інфекційної лікарні про однорічного Максима

В однорічного Максима, який перебуває у луцькій інфекційній лікарні, діагностували хронічний пієлонефрит та обструктивний бронхіт.

Нагадаємо, що нещодавно у мережі з’явилася інформація про те, що в інфекційну лікарню в Луцьку підкинули однорічного хлопчика.

Працівники лікарні стверджують – інформація про те, що дитину підкинули, неправдива. Завідувач відділення крапельних інфекцій Наталія Маркова розповідає, що Максим часто знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділенні інфекційної лікарні. Цього разу у будинку дитини в хлопчика піднялася температура та з діагнозом «гостра респіраторна інфекція» малюка госпіталізували до лікарні.

«Він був госпіталізований у наше відділення. Він не був не підкинутий, не привезений, не залишений. Дитина з будинку дитини направлена на лікування до нас», – розповіла Наталія Маркова.

Крім цього, хлопчик знаходиться у післяопераційному стані та має хронічне захворювання нирок.

«У нього хронічне захворювання нирок – хронічний пієлонефрит, стан післяпрооперованої спинномозкової грижі, є обструктивний бронхіт», – додала завідувач.

Вона також повідомила, що у малюка є всі необхідні ліки, також він забезпечений лікарняним харчуванням, яке відповідає його віку. Єдина проблема, з якою зіткнулися медики – відсутність няні. Її для догляду за дітьми мали надати з будинку дитини.

Старша медсестра відділення крапельних інфекцій Вікторія Довган зазначила, що завідувач неодноразово зверталася до дитячого будинку з проханням надати няню, проте отримала відмову.

«Ми телефонували у дитячий будинок, просили дати няню на день. На наше прохання не відгукнулися через погану ситуацію з кадрами – у них відпустки, лікарняні. Сказали, що на даний момент вони не можуть нічим нам допомогти», – констатувала старша медсестра.