За два роки працівників волинської Держаудитслужби скоротили на 60%

У минулому році Держфініспекцію на Волині було реорганізовано в Управління Західного офісу Держаудитслужби. Натомість відбулося скорочення працівників, яке загалом за 2 роки сягнуло 60%.

Про це йшлося під час розширеного засідання колегії Волинської обласної державної адміністрації.

За словами заступника начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Віктора Гальчука, в ході реорганізації структури, була зменшена чисельність штатних одиниць Управління на 47 посад і нині там налічується 63 посади.

Загалом, за попередні 2 роки, чисельність працівників зменшилася на 60%. Так, у 2015 році штатна чисельність інспекції склала 149 працівників.

Втім, як зазначає Гальчук, попри реорганізацію, якість та результативність роботи вдалося зберегти і впродовж минулого року було проведено 102 контрольні заходи, в рамках яких перевірено 97 підприємств і установ. Натомість завдяки ревізіям інспектори виявили фінансових і матеріальних втрат на суму більше 19 мільйонів гривень. У 2017 році працівники Держаудитслужби на Волині планують перевірити ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» і ДП «Волиньвугілля». На разі аудит триває ще на ДП «Луцький КХП №2».

Варто зазначити, що до складу Західного офісу у м. Львів, як окремі структурні підрозділи входять Управління Західного офісу у Волинські, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.