Відділення пульмонології відкрито у Волинській обласній лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

«Нема жодної хвороби, яка б не вплинула на функцію легень», – Алоїс Йосип Хура. Саме такими словами розпочав відкриття пульмунологічного відділення головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор. Участь у святковому дійстві взяли також і голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

????????????????????????????????????

Священнослужителі на чолі з Митрополитом Луцьким та Волинським Михаїломосвятили приміщення відремонтованого відділення та прочитали молитву. Після перерізання стрічки відбулась екскурсія приміщенням, де зібрано найновіше обладнання в області. Зокрема, прилад «Філіпс-епіг» вартістю 2,6 млн доларів, ультразвуковий апарат преміум класу для ультразвукової діагностики патології печінки, жовчного міхура, селезінки, підшлункової тощо, аналогів в Україні немає.

 

– Хочу , щоби сьогодні ми з Вами розпочали відповідний етап змін та реформувань, про які багато говоримо в області. Потужний єдиний медичний центр – обласна клінічна лікарня – це лише частина стратегії розвитку волинської медицини. При тому це передова сторінка, найкращий досвід, найкраще обладнання, найкращі лікарі, хірурги і персонал. Але повертаємось до питання наскільки цю турботу і клопіт відчувають мешканці всієї Волині. Ми говоримо сьогодні про госпітальні округи, де є базова лікарня та її філіали або інші медичні центри. Головне завдання влади – максимально сприяти розвитку волинській обласній медицині, щоб ми мали сучаснеобладнання, кваліфікованих лікарів і вдячних пацієнтів, – зазначив Володимир Гунчик.

 

Нагадаємо, відділення пульмонології розташовувалося у Боголюбах. Тому раніше хворим доводилося із райцентрів їхати до Луцька, а вже тоді – в Боголюби, де лягати в лікарню. Наразі ж у відділенні – 25 ліжкомісць.

джерело http://www.pravda.lutsk.ua/