СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОСЛІДНИЦЬКА СТАНЦІЯ НА ВОЛИНІ РОЗТРАТИЛА МІЛЬЙОНИ

Фінансова інспекція Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Західного Полісся НААНУ показала розтрати майна на мільйони гривень. Більше того, аудит виявив, що на дослідних ділянках врожай нижчий середньостатистичного по області й що жодних новацій немає з 2013-го року.

Про це розповів заступник начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Віктор Гальчук під час колегії облдержадміністрації 27-го січня.

«Ревізія допомогла виявити ряд порушень на загальну суму понад 2 мільйона гривень. Також виявили факти можливого неоподаткування сільськогосподарської продукції на суму 2,7 мільйона гривень. Варто зазначити, що врожайність сільгоспкультур, які вирощували на площах наукових установ, у 2-3 рази нижча середнього показника по області. То про яку наукову працю тут можна говорити?! Ще науковці допустили неефективне використання коштів державного ресурсу на суму 738 тисяч гривень. На додаток, вони безоплатно надавали свої приміщення приватним підприємцям», – інформував Гальчук.