НА ВОЛИНІ – ЗБІЛЬШЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ЗЛОЧИНІВ

Головний правоохоронець Волині прозвітував про роботу правоохоронних органів у 2016 році. Про це йшлося у вівторок, 31 січня, під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Начальник управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига повідомив, що наразі ситуація ускладнена збільшенням кількості кримінальних злочинів. На переконання правоохоронця, звільненні за законом Савченко злочинці наразі формують в області відповідні кримінальні угрупування.

«З практики бачимо, приблизно 70% кримінальних злочинів, які в області скоюю групи злочинців, приїжджають найчастіше зі Сходу, особи з Донецької та Одеської областей, Херсона, Харкова, Вінниці, а також особи кавказької національності. До слова, останніх цього року ми вже виявили понад 20», – сказав начальник управління НП у Волинській області.

Утім, поступово ситуація з розкриттям стабілізується та поступово притягувати до відповідальності винних осіб. Зокрема, з нового року поліція області вже затримала дві організовані злочинні групи та направила документи по них до суду. За словами Петра Шпиги, відсоток розкриття злочинів на кінець 2016 року становив 36%, до прикладу, на початку року – лише 20,6%.

Складна ситуація залишається на дорогах Волині. Як пояснює начальник управління поліції Волині, все тому, що патрульні працювали лише у Луцьку. Наразі ж для зменшення ДТП в області планують створити патрульну поліцію у Ковелі, а також на дорогах держаного значення.