ЗА ДОБУ ВОЛИНЯН ОШУКАЛИ НА 17 ТИСЯЧ

Незважаючи на численні застереження та повідомлення поліції громадяни вкотре попадаються на вудку шахраїв. Так, протягом минулої доби до підрозділів поліції в області надійшло 5 звернень від громадян про шахрайства. Основним способом видурювання коштів у волинян було здійснення купівлі-продажу товарів через Інтернет-сайти. 

Учора, 30 січня, близько 17:15 до Турійського відділення поліції надійшла заява  42-річного жителя селища Турійськ про те, що 28 січня по обіді невстановлена особа, назвавшись працівником банку, та під приводом розблокування банківської картки, заволоділа реквізитами картки з якої в подальшому зняла 6 тис. грн..

Окрім цього учора, до Нововолинського відділу поліції надійшло 4 заяви про шахрайства. Зокрема, 27-річний мешканець Нововолинська повідомив, що з 27 по 28 січня невідома особа під приводом продажу дизельного пального заволоділа грошима в сумі понад 5 тис. грн.., які заявник трьома транзакціями переказав на картку одного із банків.

38-річна жителька Нововолинська заявила про те, що 27 січня невстановлена особа шахрайським шляхом під приводом продажу автомобільного чіпа через Інтернет-сайт заволоділа грошима в сумі 2 тис. грн.., які вона переказала на картку банку.

У 37-річного жителя цього ж міста шахраї під приводом продажу цукру через мережу Інтернет заволоділи грішми в сумі понад 2 тис. грн.., які потерпілий теж переказав на картку банку.

Окрім цього, учора ввечері до нововолинських поліцейських звернувся 19-річний студент, мешканець Іваничівського району, який повідомив, що цього ж дня близько 11 години невідомий, шахрайським шляхом під приводом продажу трактора через інтернет сайт заволодів грошима в сумі понад 1 тис. грн.. Гроші хлопець переказав на банківську картку.

Слідчі за цими фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція проводить досудове слідство з метою встановлення осіб, причетних до скоєння цих злочинів.