«Східняки» і «кавказці»: Шпига розказав про «заїжджих» злочинців на Волині

На Волині є проблема із злочинцями, які приїжджають вчиняти злочини сюди, а потім їдуть. Так, 70% тяжких та особливо тяжких злочинів, а саме крадіжок та грабежів, на Волині вчинили люди, які приїхали зі східніших областей країни.

Про це розповів очільник національної поліції в області Петро Шпига під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією у вівторок, 31 січня.

За його словами, йдеться про людей, які приїжджають з Донецької, Одеської, Вінницької, Херсонської, Харківської, Вінницької областей. Також у 2016 році затримали понад 20 осіб «кавказької національності», які прибули на територію області для грабежів і крадіжок.

Також він відзначив шкоду від так званого «закону Савченко», який дозволив злочинцям, «посадженим» у 90-х та 2000-х, раніше вийти на волю і знову вчиняти злочини. Проте Шпига зазначив також, що до кінця 2016 року ситуація стабілізувалася.

Також Шпига додав, що найпопулярніші крадіжки на Волині (70%) – це крадіжки велосипедів, мобільних телефонів та будматеріалів на будівельних майданчиках.