У Луцьку – «Лучеськ півмарафон 2016» (ФОТО)

11 вересня у Луцьку стартувала широкомасштабна спортивна акція – легкоатлетичні змагання «Лучеськ півмарафон 2016». Про це повідомляє «Волинська правда».  

image-6

До участі у спортивному дійстві долучилися кілька сотень лучан та гостей міста. До програми змагань входили забіги на дистанції більше 21, 10 та 5 кілометрів. Для юних учасників також були організовані дитячі забіги на дистанції 100, 500 і 1000 метрів.

 

Маршрут бігунів проліг від перехрестя вулиці Паркової та проспекту Волі до перехресть проспекту Волі та вулиці Задворецької і далі по вилицях Клима Савура, Івана Огієнка, Шопена і знову по проспекту Волі. Стартували та фінішували учасники змагань навпроти головного корпусу СНУ ім. Лесі Українки.

 

Власне, тут відбулося і відкриття змагань. «Я бажаю усім гарного настрою, і успіхів», – сказав голова оргкомітету змагань Ігор Спасовський.

 

До слова, біля СНУ ім. Лесі Українки діяли зона вуличної їжі та відпочинкова зона від спонсорів змагань – ТМ «Дмитрук», ТМ «Радивілів молоко» та пекарні «Франсуа». Для вболівальників також були організовані різноманітні розваги.

 

Самі учасники змагань казали, що беруть у них участь із превеликим задоволенням. «Я обожнюю спорт, а біг – це прекрасний вид спорту. Спорт допомагає мені у скруті, піднімає настрій та приносить радість», – сказала у коментарі «ВП» учасниця забігу на дистанцію більше 21 кілометру лучанкаГалина.

image-5

image-4

 

image-3

image-2

image-1

image

джерело http://www.pravda.lutsk.ua/