Розкол у луцькій «Солідарності»: Ткачук вийшов з партії і покинув фракцію

Останні події у політичному житті Луцька спровокували колотнечу між політичними силами і окремими політиками.

Таким чином, депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук після звинувачень та різних висловлювань у сторону БПП «Солідарність» сьогодні зібрав прес-конференцію, аби розставити усі крапки над «і».

Зокрема, він першочергово повідомив, що усі заяви про засідання фракції, на якому буцім то його виключили – є неправдивими. Євгеній Ткачук наголосив на тому, що жодного зібрання фракції по цьому питанню не відбувалось, щоправда не заперечив, що між однопартійцями були перемовини. Він зауважив, що до вчорашнього дня не мав наміру виходити з фракції. Однак на сьогодні прийняв рішення, яке не пов’язане з попередніми перемовинами і якимись протиріччями між однопартійцями.

«В мене є своя позиція, яку я відстоюю і буду відстоювати, якщо є така людина яка хоче щоб вона змінилась – я такого не хочу. Тому я сьогодні написав заяву про вихід з партії за власним бажанням і повідомив секретаря міської ради Юлію Вусенко про складання повноважень керівника фракції», – заявив депутат. Одна з основних причин – власна позиція до секретаря міської ради Юлії Вусенко. За словами депутата, він не має до неї претензій як до секретаря, однак не як до потенційного міського керівника.

«Також я не хочу, аби Луцьк став полігоном для львівського сміття», – наголосив Євгеній Ткачук. Разом з тим, він зауважив, що має також претензії і до одного з членів виконкому. Зокрема, у питанні становлення 200 ІТП, ціна яких 500 тисяч гривень. Мовляв, встановлення відбуватиметься через сумнівні фірми, в результаті чого – хтось привласнить понад 500 тисяч гривень.

«Я проти, щоб містом керувала Юлія Вусенко, також я маю претензії до одного з заступників міського голови у питанні якщо він керуватиме містом», – заявив народний обранець.

На останок він зауважив, що це нагадало йому 2010 рік, коли у такий же нечесний спосіб намагались зняти тодішнього керівника партії «Сильна Україна» Юрія Довгуна.

Тим не менше, Євгеній Ткачук висловив сподівання, що його заява не призведе до розколу БПП «Солідарність», і у Луцькій міськраді збережеться фракція і осередок партії в цілому.