«ЛУЦЬКТЕПЛО» ПРОСИТЬ ГРОШЕЙ, ЩОБ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН НЕ ЗІРВАВСЯ

Щоб запобігти зриву початку опалювального сезону, «Луцьктепло» просить у міської влади 3 мільйони гривень. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження у понеділок, 12 вересня.

sezon

Депутати міської ради вкотре розглянули звернення ПАТ «Волиньгаз», в якому йшлося про сприяння ДКП «Луцьктепло» у погашення боргу обсягом у 16 мільйонів гривень. Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна розповіла, що під час останніх перемовин «Волиньгаз» наголосив, що до 1 жовтня організація-боржник має обов’язково сплатити 3 мільйони гривень. Проте таких грошей ДКП немає.

Тож у зв’язку із перевиконанням бюджету «Луцьктепло» просить допомоги, адже якщо зазначену суму не перерахують на рахунки ПАТ «Волиньгазу», то опалювальний сезон у місті не почнеться вчасно. У підсумку депутати рекомендували ДКП «ЛуцькТепло» протягом 10 днів підписати договір про реструктуризацію боргу з ПАТ «Волиньгаз», а також провести роботу щодо вчасного розрахунку бюджетних організацій, які фінансуються з обласного бюджету.

Члени комісії також запропонували написати звернення до міського голови Луцька та начальника департаменту фінансів, у якому просити віднайти 3 мільйони гривень, щоб не допустити зриву початку опалювального сезону.

джерело http://vip.volyn.ua/