50 мільйонів виділять на рівненську ділянку дороги, що сполучає Луцьк й Тернопіль

Траса Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, яка проходить Рівненщиною і є у жахливому стані, цього року отримає більше 50 мільйонів гривень на середній ремонт.

Про це повідомив нардеп Олександр Дехтярчук, оприлюднивши на своїй сторінці у Facebook фото постанови Кабміну про виділення коштів на ремонт доріг державного значення в Україні.

Самої постанови на сайті уряду поки нема. Проте нардеп написав, що на Дубенщині відремонтують дві ділянки цієї траси: п’ять кілометрів від перехрестя з Київ-Чоп поблизу села Панталія на Дубенщині до Підгайців Млинівського району та 2,5 кілометри об’їзної Дубна через Тараканів: від залізничного переїзду до цукрового заводу.

На першу ділянку виділять 34,2 млн. грн., на другу — 16,1 млн. грн.

Зазначимо, що минулого року на Рівненщині також ремонтували трасу Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече: від Дубна до кордону з Тернопільщиною.

Чимало запитань до мене стосуються ремонту доріг.В Постанові Уряду,що затверджує розподіл коштів на дороги державного значення враховані наші пропозиції – передбачено 50 млн.грн. на дорогу в напрямку Луцька від Панталійського перехрестя до Острожецького повороту.Також ремонтуватимуть об’їздну повз с.Тараканів та дорогу від залізничного переїзду до цукрового.