У Луцьку врятували від самогубства неповнолітню – учасницю «групи смерті»

Завдяки діям поліції, кіберполіції, патрульної поліції від самогубства врятували лучанку. Поліцію попередили зі школи, де навчалася дівчина, та небайдужі громадяни.

Про це стало відомо під час брифінгу у ГУ Нацполіції у Волинській області 21 лютого.

Начальник обласного управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції Володимир Солоненко повідомив, що спроба суїциду учасниці «групи смерті» вже була.

«Ми хочемо донести до свідомості громадян, до дітей. Останній тиждень в ЗМІ з’явилося багато повноцінних інформаційних сюжетів, що наші неповнолітні стають жертвами спільнот «Сині кити». Такий вже факт мав місце у Луцьку. Завдяки спільним зусиллям кіберполіції, ГУ Нацполіції, патрульної поліції вдалося запобігти самогубству неповнолітньої», – повідомив він.

Нині тривають слідчі дії за цим фактом. Завдяки вчасному інформуванню поліції вдалося врятувати життя – дитину зупинили на 50-ому кроці. Тобто, вже на останньому завданні.

Як відомо, уже понад два роки в соцмережах діють спільноти, які закликають підлітків вступити в небезпечну гру, результатом якої має стати самогубство. Лише нещодавно кіберполіція активно почала повідомляти українців по небезпечні «групи смерті».

Днями в Рівненській області вдалося врятувати двох 19-річних дівчат, які були учасниками суїцидальних груп.

Нагадаємо, нещодавно у Луцьку виявили групу підлітків, які почали небезпечний квест «Синій кит» з самогубством гравця в кінці. Про виявлене уже повідомили у департамент кіберполіції.

Як повідомлялося, студенти із Придністров’я запустили інтернет-гру “Білий ведмідь”, яка є повною протилежністю смертельно небезпечної гри “Синій кит”. Розробники проекту – Сергій Іордатий та Павло Доніка – заручились підтримкою правоохоронців та студентської профспілки, і створили спільноту у соцмережі Вконтакте.