«З такими заявами – на мітинг, а не в міську раду!», – депутат розкритикував проект рішення Луцькради

Депутат Петро Нестерук розкритикував і назвав популістським проект звернення до органів влади України щодо зупинки знищення малого та середнього бізнесу.


Депутат розповів, що на останньому засіданні комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва її члени розглянули проект звернення до голів депутатських фракцій і груп Верховної Ради України та міських рад міст обласного значення про зупинення знищення малого та середнього бізнесу в Україні авторства Андрія Козюри.
Нестерук назвав зміст проекту звернення «емоційно скандальним». «У ньому в якому адміністративні порушення порівнюються з кримінальними злочинами, а головним завданням уряду є «знищення малого та середнього бізнесу і загнання народу ще глибше за межу бідності», – пише Петро Нестерук.
«Подібні висловлювання підходять для мітингів, але не для проектів рішень міської ради» – додав він.
«Про подальше посилення фіскальної політики уряду, про яке говорить автор звернення і яке ніби передбачається в майбутніх прийнятих постановах Кабміну, говорити взагалі не етично, оскільки ніхто з депутатів не ознайомлювався і навіть не бачив їх проектів. Якась оперативна інформація, часткова і малозрозуміла», – зауважив обранець громади.
Водночас Нестерук додав, що депутатська комісія «цілком і повністю усвідомлює життєву важливість даного питання, необхідність послаблення фіскального тиску на підприємців, зменшення штрафів».
Зауважимо, на найближчу сесію міської ради виноситься проект звернення «Про зупинення знищення малого та середнього бізнесу в Україні». В останньому зокрема йдеться про «драконівські» штрафи для підприємців за неоформлених працівників.