У Києві проходять оперативні збори керівництва ЗСУ

У заході візьме участь вище військово-політичне керівництво України.
Оперативні збори з керівним складом Збройних сил України під головуванням начальника Генерального штабу – головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженко стартували у вівторок, 21 лютого.

“Головною метою оперативних зборів є досягнення загального розуміння процесів реформування і розвитку Збройних сил України в сучасних умовах, усвідомлення необхідності реалізації цих процесів для підвищення бойових можливостей військ і зміцнення обороноздатності держави в цілому”, – цитує В.Муженко управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

Радник стратегічного рівня з США генерал Джон Абізейд, кажучи про реформу українського війська, зауважив: “У плані військового управління Збройних сил України досягли великого прогресу в порівнянні з 2014 роком, значно поліпшили бойові здатності частин і підрозділів, логістику та ін.”.

За Інформації управління Зв’язків, учасники на семінарах зборів і вдосконалюють заняттях Підготовки та методику проведення командно-штабних навчань з досвіду 2016 року навчального року. Велика увага приділяється заходам щодо розвитку та реформування ЗСУ на сучасному етапі та практичної реалізації “дорожньої карти” Стратегічного оборонного бюлетеня.

Як очікується, в середу, 22 лютого, участь в оперативних зборах прийме вище військово-політичне керівництво країни. Частина заходи буде відкритою для преси.