«Кажемо, що йдемо в Європу, але нам… хоч би живими лишитись», – брат загиблого Максима Гринчишина

Рідні лучанина Максима Гринчишина закликали українців об’єднатись задля спільного майбутнього та припинити війну на сході.

Про це брат та мама загиблого військового розповіли 22 лютого під час громадської панахиди у Луцьку.

Нагадаємо, сьогодні тисячі лучан попрощались з загиблим під Авдіївкою військовим.

«Я довго думав, чи зможу щось сказати сьогодні, але думаю, що це моя місія. Я хочу донести до людей те, що так довго продовжуватись не може. Коли ми привезли брата вчора, багато кому було все-одно… можливо люди звикли до смертей», – пригадав брат героя Дмитро Літушко.

«Але ми повинні пам’ятати, що є категорія людей, яка тероризувала і тероризує нашу країну. Хто їх олігархами називає, хто – по-іншому. Ці люди з року в рік просто сміються з мене, з кожного з вас. Вони сміються, бо бачать, що будь-яка наша спроба щось змінити ні до чого не призводить. Я був на майдані і бачив, як тих, хто зараз при владі, не сприймали люди, їх гнали звідти. Думаю, проблема в тому, що на майдані були одні люди, а голосували зовсім інші», – наголосив Дмитро.

З його слів, українцям потрібно негайно об’єднатись і врешті навести лад, якщо не в країні, то принаймні у своїй області, інакше наступне покоління може просто не народитись.

«Ми кажемо, що йдемо в Європу, але з такими темпами… нам хоч би в живих залишитись», – підсумував брат Максима.

Мама Максима Гринчишина Лариса Володимирівна також подякувала усім, хто прийшов розділити горе їхньої родини.

«Він був надзвичайним, особливим, справжнім. Він пішов воювати не за гроші, пільги. Він казав: «Я захищаю тебе і сестру». Я хочу сказати від імені усіх матерів. Зробіть що-небудь, зупиніть цю безглузду війну. Хай не плачуть матері, захистіть нашу країну!», – закликала жінка.

Мама загиблого воїна