У Луцьку з’явився «друг напрокат»

Лучанка Ольга Турлюк стала “другом напрокат”: пропонує своє товариство тим, у кого є потреба у живому спілкуванні, спільних походах до магазину чи навіть спільних поїздках, допомагає гостям міста побачити найкращі місця Луцька.

Оголошення про таку послугу жінка розмістила у соціальних мережах кілька днів тому. Досі замовлень не було, але є бажання і віра в те, що задум не залишиться непоміченим.

39-річна Ольга Турлюк більше 20 років приділила роботі у сфері торгівлі. Тепер, каже, вирішила кардинально змінити своє життя, а заразом – допомогти іншим людям.

«Хоч і маю багато друзів, але навіть в мене часто буває таке, що хочеться кудись піти, але немає з ким. Або й просто хочеться з кимось поговорити, а як відомо, незнайомцям простіше виговоритись, ніж близьким людям. До того ж, коли ходиш на шопінг, продавці часом такого нарадять, що потім ту річ ніколи не одягнеш, а так я можу бути поглядом збоку», – розповідає «друг напрокат».

Жінка запевняє, що готова супроводжувати чи не в усіх життєвих ситуаціях, можливо навіть у подорожах. При цьому погоджується підтримувати будь-яку тему і не згадувати про свої проблеми, тобто бути «ідеальним» співрозмовником. Єдиний виняток – ніколи не буде «собутильником». Каже, мовляв свого часу працювала в барі і надивилась на нетверезих людей.

Ольга Турлюк розповідає, що її послуги коштують 50 гривень. Однак, не йдеться про те, що кожна наступна година коштуватиме стільки ж. Все, мовляв залежить від обставин.

«Я щиро хочу допомогти людям і якщо я бачитиму, що ситуація складна, допоможу просто так», – наголошує жінка.

«Я хочу бути цінною для людей», – додає вона.

Жінка каже, що не має освіти психолога, однак “усі ми в тій чи іншій мірі психологи”.