На Волині “чорні лісоруби” побили лісників і забрали зброю

На території держпідприємства «Цуманське лісове господарство» на Волині «чорні лісоруби» побили лісників Мощаніцкого лісництва.


Так, 21 лютого близько 9 години вечора помічник лісничого і три майстри лісу зловили злочинців на місці вирубки. Чоловіки зрізали дуб, завантажили його на візок, але вивезти деревину з лісу їм завадили правоохоронці. Спочатку зловмисники вирішили втекти, але передумали і викликали підкріплення.
Невідомі чоловіки оточили лісників і почали бити. Більш того – вкрали з автомобіля лісової охорони гладкоствольну рушницю, після чого зникли.
На місце інциденту прибули співробітники районного відділу поліції. За словами Дмитра Левчука, слідчого Ківерцівського відділу поліції, на даний момент поліція збирає факти по даній справі, а медики встановлюють ступінь тяжкості травмування лісників.
Порушникам не вдасться уникнути кримінальної відповідальності. Варто нагадати, що, згідно з пунктом 1 «Положення про державну лісову охорону», співробітники Державної лісової охорони мають статус правоохоронного органу.
Подібний випадок далеко не перший в лісах Волині. Схожа ситуація була зафіксована в Камінь-Каширському районі, де браконьєри побили інженера охорони і майстри лісу. Двоє зловмисників відбувають покарання в місцях позбавлення волі.