У ЛУЦЬК ІЗ КОНЦЕРТОМ ЇДЕ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІАНІСТ

До Луцька з концертом приїде композитор і піаніст Єгор Грушин. Захід відбудеться в Палаці культури (вулиця Богдана Хмельницького, 1) у рамках туру на підтримку нового альбому «Once». Про це повідомляє прес-служба мистецького об’єднання «СтендаЛь».

Новий альбом «Once», реліз якого відбувся 1 червня цього року, – четвертий у доробку Єгора Грушина (попередні релізи: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна композиція з платівки «Once» самодостатня та має свій настрій: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні – за танцювальними, драматичні – за медитативними… Така різноманітність у послідовності допомагає постійно фокусуватися на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах.

Головними учасниками будуть рояль та струнний квартет.

vk

Довідково:

Єгор Грушин – український композитор сучасної класики та піаніст. Стиль музиканта – сучасна класика (modern classical) – поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм.За п’ять років творчості Єгор Грушин дав понад двісті концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів.

Його попередній альбом «Dominicano» посідає перші місця в чарті інструментальної музики українського iTunes. Із першого дня релізу новий альбом «Once» займає перші позиції чарту класичної музики Google Play.

На концерті можна буде придбати CD-диск нового альбому з автографом композитора та збірки нот.

Квитки:

– на сайті Concert.ua: https://goo.gl/ybfQxK;

– у касі Палацу культури (вулиця Богдана Хмельницького, 1);

– у кав’ярні «Кофеїн» (вулиця Винниченка, 8).

Довідкова інформація – за телефоном: 095–031–32–80.

Організатор концерту в Луцьку – мистецьке об’єднання «стендаЛь».

Деталі у події:

– VK: https://vk.com/once_lutsk

– FB: https://www.facebook.com/events/303177840033862/

джерело http://vip.volyn.ua/