У Луцьку запрацювала “Кавова пошта”

У Луцьку запрацював сервіс доставки кави та смачних додатків до неї “Кавова пошта”.

“Кавова пошта” – це корзина з двома видами кави (“Традиційна” та “Делікатна”), сиропи “Карамель” та “Ірландський крем”, цукор, маршмелоу та спеції для розкриття аромату напою (кориця, бодян, гвоздика). Також у корзинці пропонують шоколад зі шматочками сушеної полуниці та ожини, цукерки ручної роботи з молочного шоколаду з фундуком або з біло-молочного шоколаду з мигдалем, мигдаль в трюфелі, кавові зерна в чорному шоколаді, шоколадне печиво та кантучіні.

Як розповіла співзасновниця проекту Юлія Білашук, ідея була розроблена нею та ще однією співзасновницею Анною Ришко за декілька днів до Нового року, а офіційне відкриття відбулося 22 січня 2017 року.

“Практично місяць пішов, аби знайти пакування, інгредієнти, придумати оформлення та все реалізувати. Один із наших слоганів – “доставляємо задоволення…” Він добре характеризує те, чим ми займаємось. Для кавоманів наша корзинка і стане задоволенням. Можу це судити по собі, бо сама не можу прожити і дня без кави. Все у нас свіже і простікероване термінами придатності на зворотньому боці. На кожному інгредієнті є наклейка із назвою інгредієнту і навіть вона передає нашу основну ідею – пошти. Вона в формі поштової марки. Все запаковується у корзинку”, – сказала вона.

Окрім того, замовник корзинки може сформувати власний набір, якщо котрийсь із складників подобається більше. Корзинка розрахована на подарунок для чоловіків та жінок на професійні свята, день народження, сімейне свято чи навіть без причини для приємного сюрпризу.

“До кожного свята у нас є своє святкове оформлення і щось вводимо з інгредієнтів. Так, до 14 лютого, у нас було все прикрашено червоними стрічками, шоколадне печиво стало вже не круглим, а у формі сердечок, цукерки ручної роботи теж у формі сердечок і додавали ще парне печиво сердечками. Зараз буде 8 березня було розроблено корзинку з акцентом на рожевий колір. Додали букетик з весняних квітів, котики та цукерки вже у формі квіточок. Ми розвиваємось, слухаємо поради від наших клієнтів і потрохи вводимо інгредієнти. Так, ввели какао, бо не всі вживають каву, цукерок ручної роботи також на початку не було. Зараз чуємо прохання на рахунок чорного шоколаду, бо у нас всюди молочний, і в найближчому майбутньому плануємо додати також”, – повідомила Юлія Білашук.

Доставка “кавової” корзинки в Луцьку безкоштовна.

Довідка: для замовлення можна написати в Direct в Instagram або у додатках Viber чи WhatsApp за телефоном (066) 264 32 69.