Вночі у Луцьку пограбували відомого слідчого прокуратури

Старшого слідчого прокуратури Волинської області Дмитра Леміщака пограбували у Луцьку в ніч на четвер, 2 березня.


НІЧНИЙ НАПАД

Близько опівночі ночі Дмитро Леміщак йшов вулицею Огієнка. Він повертався додому. До слідчого підбіг невідомий чоловік, вихопив з рук сумку і зник у дворах.

У сумці були гроші, документи і кредитні картки – каже потерпілий.

Він викликав правоохоронців, але ті не могли піймати нападника.

За інформацією джерела Дмитро Леміщак був напідпитку, саме тому нападник і зміг безперешкодно відібрати у нього сумку.

КІЛЬКА ЦІКАВИХ ФАКТІВ

Цікаво, що Дмитро Леміщак у січні цього року брав участь у конкурсі на зайняття посати прокурора міста Луцька. І за інформацією журналістів видання ВАР, був одним з фаворитів конкурсу. Утім, в результаті таки не був визнаний переможцем.

Окрім того, Дмитро Леміщак є сином начальника головного управління Державної казначейської служби у Волинській області Михайла Леміщака. Той нещодавно став фігурантом скандалу, пов’язаного з задекларованими значними статками.

На рахунках у банках в Михайла Леміщака – понад мільйон гривень та понад 200 тисяч доларів. Крім заощаджень в е-декларації чиновника зазначені подарунки, земельні ділянки, квартира, будинок та автівки.

Через це громадські активісти вимагали від головного казначея пояснити походження своїх статків. Той на прохання активістів власноруч написав заяву до НАЗК, аби перевірили походження задекларованого.

Цікаво, що сам Дмитро Леміщак, якого пограбували у Луцьку цієї ночі, раніше у декларації, за інформацією видання “Четверта влада” вказав численні рахунки у банках, нерухомість та недешеве авто вартістю 778 320 гривень.