У Луцьку відбудеться тренінг із вирішення конфліктів

Бізнес-тренер із 15-річним досвідом Сергій Новік та гуру комунікації Маріанна Коніна проведуть у Луцьку тренінг на тему конфліктів у спілкуванні.

Організовує захід асоціація «Луцький ІТ-кластер».

Спонсорами тренінгу є Віктор Левандовський, CEO Internetdevels та Дмитро Кушнір, VPLuxoft.

Тренінг «Конфлікти у спілкуванні: розпізнай і отримай користь» відбудеться в неділю, 5 березня.

«Спілкуючись з іншими людьми — колегами і друзями, на роботі і в побуті, ми часто втягуємося в конфлікти. Але є гарна можливість навчитися їх вирішувати. Дізнайтеся, як розпізнати конфлікт, як уникнути його, а також як відстояти свої цілі і при цьому зберегти відносини», – пояснюють в компанії користь, яку можна отримати від цього тренінгу.

Тренери – сертифікований бізнес-тренер Навчального Центру Luxoft Сергій Новік, а також PR-Director Luxoft Eastern Europe Маріанна Коніна.

Сергій Новік – автор і ведучий тренінгів з усвідомленої комунікації, особистої ефективності і управління персоналом. Він має 15-річний досвід керування проектами в IT і телекомунікаціях, протягом останніх 6 років розробляє і веде soft-skills тренінги.

«Сергій вміє надихати і мотивувати людей, справжній майстер усвідомленого спілкування. Він навчить присутніх виходити з конфлікту з користю для себе. Його виступи нікого не залишають байдужим, кожен отримує практичні поради професіонала. Тож не пропустіть унікальну нагоду поспілкуватися із провідним бізнес-тренером!» – кажуть організатори.
Загалом на тренінгу розглядатимуть такі теми:
– Як влаштований конфлікт;
– Причини конфлікту. Конфліктогени;
– Стратегії ведення конфлікту — перемогти або програти;
– Поведінка в конфлікті — ключ до успіху;
– Взаємодія з позицій Батька, Дорослого і Дитини.
На тренінгу також виступить гуру комунікації із 13-річним досвідом Маріанна Коніна, яка вже знайома Луцьку по попередньому тренінгу «Ефективна комунікація в ІТ: впливати та знаходити порозуміння».

«Маріанна запам’ятовується своєю невичерпною енергією та драйвом, цікавими та веселими прикладами з життя. Розробка комунікаційних стратегій, кризові комунікації, стосунки і асертивність — все це та багато іншого є її спеціалізацією», – розповіли організатори.
На тренінгу Маріанна Коніна розповість усім, як вигідно продати свої знання і досвід роботодавцю.
“Гляньте навколо – дуже мало щасливих людей. У нас чудова країна, прекрасні люди. А в економіці – занепад. Задаю собі питання – що я зробив, щоб стало краще? Що я можу зробити?
Я можу вкладатися в молодь. Сучасна молодь – майбутня еліта. З цього моменту – все, повний вперед!” – розповів Віктор Левандовський.
І додав:
“Доля звела мене з Дмитром Кушніром, VP Luxoft. Дмитро – наш земляк, він реально крутий, в нього колосальний досвід – розвитку компанії та місцвих спільнот. Він надає величезну допомогу, дуже йому вдячний. Тож разом – повний вперед, з натхненням та вірою в успіх!”.

Захід проведуть 5 березня о 10:00 (початок реєстрації о 9:30) у актовій залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки, що на проспекті Волі, 13.

На тренінгу можна буде не лише отримати нові знання, але й налагодити нові знайомства з представниками ІТ-сфери.

Участь безкоштовна. Ті, хто хоче прослухати тренінг повинні зареєструватися, перейшовши за посиланням: https://goo.gl/forms/rdHIyXY34QidTAew1.

Довідково:

Асоціація «Луцький ІТ-кластер» — об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. Створена у 2015 році.

У рамках кластеру втілюються різноманітні проекти, такі як популяризація ІТ-галузі, допомога університетам в адаптації навчальних програм до вимог сучасних роботодавців, а також організація інкубаторів, коворкінгів, кабінетів-консультації для батьків та абітурієнтів тощо.

InternetDevels: компанія – лідер у сфері веб-розробки за технологією Drupal. Заснована у 2007 році у Луцьку. На сьогодні має три представництва – у Луцьку, Рівному і Львові. Компанія InternetDevels є організатором, спонсором і рушійною силою безлічі ІТ-заходів.

Також ця компанія спонсорує DrupalCamp`и і DrupalCon`и, які проходять в США та Європі.