Лучанам показали «Материнське поле»

14 вересня у кінокомплексі «Адреналін»відбулась відеопрезентація документального фільму «Материнське поле».

10_unnamed-9

Як розповів продюсер та режисер стрічкиОлександр Пушкін, основна мета проекту — донести до глядацької аудиторії соціальну значимість аграрної професії в Україні на прикладі реальної історії жінки-аграрія, Героя України Віри Найдьонової.

Протягом 30 років ця сильна і вольова жінка очолювала ДП ДГ «Асканійське» та зуміла перетворити руїни в процвітаюче господарство, створивши умови жити гідним життям для тисяч жителів регіону.

«Фільм показує не тільки важливість аграрної професії, а й спонукає не опускати рук, не виїздити за кордон, а працювати на своїй рідній землі. Наше завдання передати успішний досвід тих людей, які вкладають свою працю і душу у добробут тих, хто поруч. На прикладі Віри Найдьонової ми показуємо сильну особистість – жінку, яка не зламалась і взяла на свої плечі важку ношу, так ми хочемо підтримати тих жінок, які зараз мають синів, чоловіків на фронті», – розповів режисер фільму.

До слова, співавтор проекту Олександр Сурков повезе цей фільм в зону АТО.

Своїм проектом, автори також прагнуть внести свою лепту у відродження українського кінематографу, адже переконані, що людям потрібно показувати не тільки трилери, а й позитив, який як ніколи потрібен українцям.

Фільм «Материнське поле» покажуть у 16 містах України.

В рамках показу фільму «Материнське поле» відбулась персональна фотовиставка «Заповідна природа таврійського краю». Автор знімків – Віктор Гавриленко – директор Біосферного заповідника «Асканія-Нова». У своїх роботах фотограф передає захоплюючу красу українських степів та фауни, що її населяє.

3_unnamed-2

11_unnamed-10

9_unnamed-8

5_unnamed-4

12_unnamed-11

7_unnamed-6

джерело http://lutsk.rayon.in.ua/