У Луцьку навчать писати грантові заявки на конкурси ЄС

15 березня 2017 року о 10:30 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій Волині, бізнесменів, представників влади міста та усіх зацікавлених осіб до участі в тренінгу з написання грантових заявок для проектів Європейського Союзу.

Що?   «Як написати грантову заявку на проекти ЄС?» – тренінг від Представництва ЄС.

Коли?  15 березня 2017 року, середа, 10.30-12.30.

Де?     Бізнес академія практичного менеджменту, м. Луцьк, вул. Бойка, 1 (3 поверх).

Під час тренінгу учасники більше дізнаються про грантові програми ЄС, особливості написання грантових заявок, види грантів. Учасники зможуть не лише дізнатись довідкову інформацію та отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, а також отримають практичні поради від експерта в написанні грантових заявок.

Крім того, під час тренінгу будуть присутні дипломати ЄС, а саме:

  • Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС;

Тренінг модеруватиме Вікторія Талашкевич, експерт з  розробки та подання грантових заявок, координаторка Прес-клубу реформ, м. Кропивницький.

Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua