Російський журналіст пояснив, чому Росія нашкодила Україні

На думку журналіста, тяжкий стан України на сьогоднішній день обумовлено вторгненням РФ Російський журналіст Аркадій Бабченко в ефірі “Ехо Москви” розповів, чому Росія вчинила підло по відношенню до України.

На думку журналіста, саме РФ перша напала на Україну. “Ми не знаємо, як розвивалася б ситуація в Україні, якби не було російського вторгнення. Можливо, вона зараз потонула б у олігархічних війнах і реально почала розпадатися.

Я допускаю такий варіант. А можливо, ті сили, які кинуті на відбиття зовнішньої агресії, були б спрямовані на внутрішні зміни, і Україна зараз би вже показувала гігантські темпи реформ і зростання. Ми цього не знаємо. Але ми знаємо абсолютно точно, що та ситуація, яка є, є з-за того, що Росія напала на Україну”, – заявив опозиційний журналіст.

Бабченко констатує той факт, що в Україні на війні гинуть найкращі. “По-справжньому страшним цей злочин є тому, що Росія в цій війні утилізувала свої маргинальні верстви населення, а в Україні у цій війні гинули спочатку найбільш пасіонарні, найдіяльніші, найідейніші шари суспільства. Які і могли б робити зміни в країні. Це абсолютна підлість”, – переконаний Бабченко.