Європейські банки готуються до “ядерної зими”, – ЗМІ

Банківська криза, поряд з низькими прибутками великих корпорацій, а також голосуванням за Brexit змушує банки готуватися до найгіршого сценарію до кінця року
im578x383-eu bank 2

Як пише у своїй статті видання CNBC, банки «готуються до економічної ядерної зими».

Згідно з виданням, хаос на ринках став головною турботою великих банківських керівників. За даними CNBC, для європейських банків, зокрема, ці шість місяців були дуже жорсткими, оскільки шок і волатильність через Brexit відправили акції банків далеко вниз.

Великі європейські банки, такі як Deutsche Bank і Credit Suisse, побачили свої акції у вільному падінні після того, як були оголошені результати референдуму. У Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії банк RBS отримав сильний удар, і його акції опустилися більш ніж на 30 відсотків у порівнянні з 24 червня ц.р.

Джерело видання проінформувало на умовах анонімності, що фінансові фірми розробили спільну стратегію, яка виходить з найгіршого сценарію, здатного статися до кінця цього року.

“Це може означати використання статті 50 угоди (стаття регламентує вихід з ЄС) і спровокувати референдуми в інших провідних європейських країнах, що призведе до обвалу євро або фунта стерлінгів, очікується курс нижче $ 1,20. Банки зараз готові до всього”, – сказало джерело .

Це похмуре попередження прийшло після того, як Королівський банк Шотландії попередив своїх інвесторів про «катастрофічний рік». У страхітливому і зловісному посланні своїм клієнтам на початку цього року мегабанк передбачив ще гірший сценарій розвитку подій.

джерело http://espreso.tv/